הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

חברת שלומית אופיר מאמינה במתן זכויות שוות לכלל לקוחותיה, ועל כן שמה דגש להתאים את נגישותה במרחבים השונים באופן המיטבי ביותר לאלו הזקוקים לכך. מטרת הצהרה זו היא ליידע את לקוחותינו כי החברה תפעל לפי חוק ותקיים את התקנות בנושא.

נגישות במרחב האינטרנט:

חברת שלומית אופיר מסתייעת במערכת הנגישות המתקדמת של “נגיש לי”, אשר מבוססת בינה מלאכותית ונחשבת לטכנולוגיית הנגשת האתרים המתקדמת בעולם, והיא פטנט ישראלי בתהליכי רישום.

באתר זה בוצעו עבודות הנגשה מלאות בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA, ואנו עושים כמיטב יכולתינו על מנת לדאוג שישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לא, בממשק הנגישות תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות אשר בעזרתן, תוכלו להתאים את תצוגת האתר בעבורכם, ובהתאם למגבלותיכם. שימו לב, כל התאמה שתעשו תשמר בקובץ “קוקי” בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפים, לא תצטרכו לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר יחכה לכם מראש מותאם ומוכן עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת.

לנחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור “הפעלת נגישות בסיסית” אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך והתאמה לניווט מקלדת, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי. 

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ועל פי כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:

Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Android Marshmallow, iOS9 – אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-2 גרסאות אחורה.

התאמות כלליות:

כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע”י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן בממשק:

שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.

התאמות צבעים ותצוגה:

הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור, צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות:

שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן שחור וגדול, הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט ע”י אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.

סייגים:

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם.

נגישות במרחב הפיזי:

כלל סניפי הרשת מונגשים עבור לקוחותינו. בחלק מן הסניפים תתאפשר גישה בעזרת כסא גלגלים תוך כדי עזרה בהצבת רמפה ייעודית מותאמת.
בכל הסניפים ניתן למצוא לולאת השראה לאנשים עם מוגבלות בשמיעה.

צוות החנויות שלנו עובר הדרכות בנוגע למתן שירות לבעלי מוגבלות, וישמח לסייע בכל דבר, לרבות עזרה במילוי טפסים ומתן שירות ללא תור לזכאים לכך.
כמובן שניתן להעזר בחיית שירות בעת ביקור בסניפינו.

שירות הלקוחות שלנו זמין לפניות טלפונית ולפניות כתובות, על פי הפרטים שמצוינים מטה. כמו כן, נתב הטלפון שלנו מוקלט בקול ברור וצלול, ללא מוסיקת רקע.

סייגים:

נדגיש כי אנו עושים את מיטב המאמצים בכדי לבצע התאמות נגישות עבור לקוחותינו. עם זאת, נודה על קבלת כל פידבק נוסף לצורך המשך שיפור השירות והנגשתו באופן מלא ורצוף.

נשמח לעמוד לשירותכם:

במידה ותרצו להציע התאמות נגישות נוספות, ניתן לפנות לרכז הנגישות שלנו- אמיר בן נפתלי, amir@shlomitofir.com.

ולכל נושא אחר נשמח לסייע בשירות הלקוחות- בטלפון:  077-4006725 או בווטסאפ 051-2206609 בימים א׳-ה׳ בין 10:00-17:00 או במייל: hello@shlomitofir.com