החזרות והחלפות

לא מרוצה? אין בעיה!

ניתן להחזיר פריטים שנרכשו באתר תמורת זיכוי לקניה חוזרת באתר או החזר כספי מלא עד 14 יום מיום קבלתם, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א-1981.

ניתן לעשות זאת בקלות וללא עלות נוספת בדואר חוזר בעזרת מדבקת התגוביינא שמצורפת לכל המשלוחים שלנו או באחד מסניפי הרשת, בתנאי שלא נעשה בפריטים שימוש, כשהם באריזתם המקורית וכנגד פתק החלפה מקורי או אישור הזמנה.

בנוסף, ניתן לבצע גם החזרה באמצעות שליח: פני לשירות הלקוחות שלנו ואנו נדאג ששליח יגיע בתוך שבוע ימים לכל היותר ויאסוף את הפריטים מביתך. עלות החזרה באמצעות שליח 20 ש"ח.

לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח (שלא באמצעות תגוביינא).

לא ניתן להחליף/להחזיר פריטים שנעשתה בהם חריטה בהזמנה אישית ו/או פריטי זהב שיוצרו על פי הזמנה.

רוצה להחליף לפריטים אחרים?

בצעו הזמנה מחודשת באתר של הפריטים אותם תרצו לקבל וכשהפריטים אותם אתם מעוניינים להחזיר יתקבלו אצלנו, נבצע עבורם זיכוי לאמצעי התשלום בו שולמה ההזמנה המקורית.

בנוסף ניתן לגשת להחליף או להחזיר את הפריטים בכל אחד מהסניפים שלנו:
בת״א: שינקין 35, דיזינגוף 175, שבזי 21 ובירושלים: יואל משה סלומון 19

החלפות יתאפשרו עד חודש ימים מהרכישה.

מובהר כי פריטים שנקנו באתר או בסניפי הרשת ניתנים להחלפה אך ורק בחנויות המותג שאת כתובתן ניתן לראות כאן,
ולא בחנויות הנוספות/נקודות מכירה השונות המוכרות מוצרים של שלומית אופיר. כך גם לחילופין- פריטים שנקנו בחנויות  הנוספות/השונות שמוכרות מוצרים של שלומית אופיר אינם ניתנים להחלפה בסניפי הרשת, אלא רק באותן החנויות ובכפוף למדיניות ההחזרה הנהוגה בהן. 

לכל שאלה נוספת, אנא פנו לשרות הלקוחות שלנו בטלפון 077-4006725 בימים א׳-ה׳ בין 10:00-17:00, בווטסאפ 051-2206609 או במייל hello@shlomitofir.com ונשמח לעזור.